دکتر کامران جزایری
Search
Close this search box.
بهترین متخصص پوست و مو دکتر کامان جزایری

راهنمای انتخاب بهترین متخصص پوست و مو

پوست و مو تاثیر بسزایی در جوانی و شادابی چهره در آقایان و خانم‌ها دارد. مراقبتهای پوستی یکی از موارد بسیار مهمی است که باید برای آن آگاه‌سازی کرد تا بتوان جوانی و زیبایی را در جامعه حفظ کرد. برای بسیاری از ما موارد مختلفی پیش آمده است که دچار مشکلاتی نظیر ریزش مو، ریزش ابرو یا کم مویی شده‌ایم. مشکلات پوستی نیز در بین آقایان و خانم‌ها رایج است. درمان جوش‌های عمیق جوانی که اسکار یا جای زخم بسیاری به جا می‌گذارند بسیار آزاردهنده است. نتیجه راه‌های درمانی که برای پوست و موی خود بکار می‌بندیم رابطه مستقیمی با تشخیص درست پزشک پوست و مو و تبحر او در درمان دارد، همین امر اهمیت انتخاب بهترین متخصص پوست و مو را بالا می‌برد. در این مقاله سعی بر آن داریم تا مشخصات یک پزشک پوست خوب و کارهای مهمی که یک متخصص پوست انجام می‌دهد را برای شما بیان کنیم تا انتخاب بهتری داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

تماس با دکتر کامران جزایری

آشنایی با متخصص پوست و مو

داشتن پوست صاف، زیبا و شفاف جوانی فرد را چندین برابر می کند. راهکارهای مختلف و پزشکان مختلفی وجود دارند که می توانند به شما در داشتن پوست خوب کمک کنند. اما با شناخت یک متخصص پوست می توانید انتخاب بهتری داشته باشید. و به نتایج مطلوب تری دست یابید.

یک پزشک متخصص پس از گذراندن دوره پزشکی عمومی وارد دوره های تخصصی پوست و مو می شود. مهارتی که یک متخصص پوست خوب باید داشته باشد گذراندن دوره های تخصصی مو است انجام کارهایی مثل کاشت مو به تخصص ویژه ای نیاز دارد که بتواند برای بیمار نتایج خوبی را به همراه داشته باشد.

لیست بهترین متخصصان پوست و مو در تهران

اغلب مردم برای برطرف کردن مشکلات پوستی، کاشت مو، کاشت ریش، درمان کک‌ومک و خیلی از چنین مواردی به یاد متخصص‌های پوست و مو می‌افتند. یکی از اولین راهکارها این است که در گوگل با سرچ کلمه بهترین متخصص پوست و مو به دنبال پزشک خوب بگردید. البته که کار عاقلانه‌ای است! اما راهکار بهتری هم وجود دارد بعد از اینکه در اینترنت با نام های مختلفی آشنا شدید می توانید به دنبال نمونه کارهای واقعی آنها بگردید. دیدن نتیجه کار یک متخصص پوست، کارخوب او را نمایان خواهد کرد. بنابراین با نگرانی کمتری مواجه خواهید بود.

اهمیت سلامت پوست و مو

پوست بدن در سلامت فرد جایگاه بسیار مهمی دارد. انجام جراحی های پوستی در موارد مختلفی مثل سوختگی بسیار حائز اهمیت است و تاثیر بسیار مطلوبی در ظاهر فرد دارد. علاوه بر این پوست مانند یک لایه محافظتی در برابر انواع میکروب ها، باکتری ها و جراحات مختلف عمل می کند. با دریافت نور، ویتامین دی مورد نیاز بدن را تامین می کند.

پوست حرارت بدن را تنظیم کرده، مانع از جذب اشعه های مضر به بدن می شود و وظیفه انتقال حس به بدن را به عهده دارد.

یافتن متخصص پوست و مو

علاوه بر حفظ سلامت جسمی یکی از کلیدی ترین نکات در زیبایی ظاهری افراد است. بی شک همه افراد پوست سالمی ندارند. بسیاری از افراد به دلایل مختلفی مثل ژنتیک یا حوادث مختلفی که در کودکی یا بزرگسالی برای آنها رخ داده پوست خوبی ندارند. بنابراین با جوانسازی پوست تحت نظر یک متخصص پوست می توانند درصد بسیار زیادی از بیماری ها و مشکلات پوستی را پشت سر بگذارند.

شناخت ویژگی های خوب متخصص پوست و مو

یک متخصص پوست خوب باید چه ویژگی هایی داشته باشد که شما بتوانید با اطمینان خاطر به وی مراجعه کنید و درخواست های مختلف زیبایی را از او بخواهید؟ داشتن علم و دانش در هرزمینه ای حرف اول را می زند اما به تنهایی کافی نیست. ما نکات مهمی که باید به آن دقت کنید را در اینجا ذکر می کنیم:

 • داشتن علم و دانش
 • مهارت کافی و تجربه عملی
 • داشتن ذوق و سلیقه
 • گذاشتن زمان برای بیمار
 • بیمار محور بودن پزشک
 • آشنایی با تکنیک های روز

داشتن علم و دانش

علم و دانش نه تنها در زمینه پزشکی بلکه در تمام زمینه ها اهمیت بسیار زیادی دارد. بنابراین مطلع شدن از تخصص یا فوق تخصص بودن یک پزشک می تواند به شما این آگاهی را بدهد که پزشک مورد نظر توانسته در دوره هایی که واجب و لازم بوده است مهارت کافی را کسب کرده و با علم و آگاهی کافی می تواند به درمان بیمارها بپردازد. بهترین متخصص پوست تهران فردی است که از تمامی راهکارهای علمی جدید آگاهی داشته باشد.

مهارت کافی و تجربه عملی

نکته دومی که باید به آن اهمیت زیادی بدهید تجربه داشتن یک پزشک است. پزشکی تنها به علم نیست بنابراین پزشکی به میدان آمده و در موقعیت های گوناگون قرار گرفته با بیمارهای مختلفی برخورد داشته و به درمان آنها پرداخته بسیار مجرب تر از فردی است که به تازگی از دانشگاه فارغ التحصیل شده است. با انجام دادن تزریقات زیبایی و درمانی و انواع جراحی هاست که یک فرد می تواند تجربه کسب کند و نتایج خوبی را برای بیماران فراهم کند.

داشتن ذوق و سلیقه

در خصوص برخی از درمان ها که نیاز به دقت بالاتری دارند داشتن ذوق و سلیقه خود پزشک بسیار مهم است. به عنوان مثال در جراحی پلک که نیاز به زدن بخیه بر روی پلک بیمار است پزشک باید بخیه ها را با دقت لازم به نحوی بزند که کمترین اسکاری از آن به جا بماند. در تزریقات زیبایی مثل تزریق ژل و بوتاکس نیز سلیقه خود پزشک بسیار اهمیت دارد. برای هر فرد متناسب آناتومی صورت او باید دوز تزریقات را تنظیم کرد که پس از انجام کار زیبایی منحصر به فردی داشته باشد.

گذاشتن زمان کافی برای بیمار

یکی از مواردی که اغلب بیماران از آن شکایت دارند این است که پزشک برای آنها زمان کافی نمی گذارد. یک پزشک متبحر علاوه بر اینکه به کار خود در زمینه پوست و مو تسلط کافی دارد می داند که گرفتن شرح حال بیمار و درخواست و انتظارات بیمار از با اهمیت ترین موضوعات است و اگر اولین قدم که تشخیص درست درخواست بیمار است به درستی برداشته نشود، تا پایان کار به خوبی پیش نخواهد رفت و بیمار و پزشک هر دو از نتیجه ناراضی خواهند بود. بنابراین گذاشتن حوصله و دقت کافی برای بیمار بسیار موضوع مهمی است که پزشکان مجرب به آن آگاهی کامل داشته و به خوبی به آن عمل می کنند.

آشنایی با تکنیک های روز پزشکی

دانستن اصول پایه و اولیه و شناخت اصول پزشکی تقریبا برای هر پزشکی به صورت کاملا عادی و روتین وجود دارد. اما با توجه به پیشرفت های روز افزون و وجود دستگاه ها و تجهیزات مختلف به خصوص در حوزه تخصصی پوست و مو انواع دستگاه ها وجود دارد که کار کردن با آنها و همچنین استفاده از متد روز بسیار با اهمیت است.

بیمار محور بودن پزشک

گاهی ممکن است آنچه که بیمار از نتیجه جراحی میخواهدبا آنچه که در واقعیت با توجه به وضعیت بیمار رخ خواهد داد متفاوت باشد. و یا اصلا به صلاح سلامتی بیمار نباشد. بنابراین بیمار محور بودن پزشک توجه به نیازهای او و حفظ سلامتی بیمار اولویت کار هر پزشکی است.

متخصص پوست و مو با پزشک پوست چه تفاوت‌هایی دارد؟

یکی از اصلی ترین سوالاتی که باید به آن توجه ویژه ای کنید این است که هنگامی به مطب یک پزشک می روید او دارای چه تخصص ها و مهارت هایی است؟ آیا مدارک اصلی در حوزه اصلی که در آن فعالیت می کند را دارد یا خیر؟ به طور کلی یک متخصص پوست و مو باید پس از گذراندن ۷ سال پزشکی عمومی دوره های مختلفی را در حوزه تخصصی خودش بگذراند و در دوره های عملی مختلفی شررکت کند تا بتواند مهارت های لازم را در این حوزه کسب کند و بتواند به طور قانونی در یک رشته به طور تخصصی فعالیت کند. برای انجام فعالیتهای مهمی مثل کاشت مو و استفاده از انواع روش های جوانسازی صورت یک پزشک حتما باید دوره های تخصصی را گذرانده باشد. دکتر کامران جزایری دارای تخصص پوست و مو بوده و در این زمینه فعالیت های گسترده ای دارند.

خدمات بهترین متخصص پوست و مو

هنگامی که مشکلی برای پوست یا موی شما به وجود می آید اولین چیزی که به ذهنتان می رسد مراجعه به متخصص برای یافتن راه چاره است. متخصصان در هر زمینه ای با توجه به تجربه و مهارتی که دارند و با استفاده از تجهیزاتی که در اختیار آنهاست می توانند به بهبود وضعیت پوستی شما کمک کنند.

لیست خدمات پوست ومو

دکتر کامران جزایری متخصص پوست و مو خدمات مختلفی را در رابطه با پوست و مو به شما ارائه می کنند که عمده آنها شامل موارد زیر است:

 • تزریق ژل
 • تزریق بوتاکس
 • لیزر موهای زائد
 • درمان جوش و آکنه
 • سابسیژن
 • کاشت مو
 • کاشت ابرو
 • برداشتن خال
 • تزریق فیلر لب
 • فرم دهی صورت و زاویه سازی
 • درمان انواع بیماری های پوست و مو و ناخن
 • کاشت سیبیل
 • هایفوتراپی
 • کرایوتراپی
 • لیزر تراپی
 • درمان اسکارهای آکنه
 • درمان زگیل های صورت،
  بدن و ناحیه تناسلی
 • میکرودرم ابریژن
 • میکرونیدلینگ
 • مزوتراپی

خدمات درمانی متخصص پوست

برخی از خدماتی که به طور اجمالی در بالا عنوان کردیم در دسته خدمات درمانی پوست محسوب می شوند و برخی از آنها از جمله خدمات زیبایی هستند. خدمات درمانی از جمله موارد مهمی است که نتیجه حاصله برای فرد بسیار مهم است و فرد را از شر بیماری نجات می دهد. مثل درمان انواع جوش ها، عفونتهای قارچی پوست، زگیل های پوستی، درمان کک و مک و ….مشکلات پوستی رایج در حوزه کاری متخصصان پوست است که اگر با روش های درست درمان شود نتایج خوبی را در بر دارد.

خدمات زیبایی متخصص پوست

مواردی مثل تزریق فیلر به بینی یا تزریق بوتاکس و ژل علاوه بر دادن حس اعتماد به نفس بالا به فرد منجر به درمان های زیبایی میشود. برای هر فردی داشتن پوستی شاداب و شفاف یکی از دغدغه های مهم زیبایی پوستی است.به همین جهت مواردی که برای اصلاح آنها می توانید به متخصص پوست و مو مراجعه کنید را در اینجا برای شما توضبح می دهیم.

کاشت مو

کاشت مو مساله بسیار بسیار مهمی است. شاید اولین چیزی که به ذهن هر فردی برای مراجعه به متخصص پوست برسد درمان کم مویی و ریزش مو است. ریزش مو به دلایل مختلفی اتفاق می افتد از قبیل :

استفاده از داروهای مختلف، رژیم غذایی نامناسب، مشکلات هورمونی، پوست بسیار چرب، ژنتیک و غیره.

بسیاری از انواع کرم ها و لوسیون های بهداشتی در داروخانه ها برای درمان کم مویی موجود است. اما در بسیاری از موارد که ریزش مو به دلایل مختلفی مثل مسائل ژنتیک و ارثی اتفاق می افتد کاشت مو بهترین گزینه است. در کاشت مو دانه های مو که قوی هستند و در برابر ریزش مو مقاوم اند به نواحی که دچار ریزش شده اند برده می شوند. برای اطلاعات بیشتر در رابطه با کاشت مو پیشنهاد ما خواندن مقاله کاشت مو است.

تست رایگان کاشت مو

قبل از تصمیم گیری این تست رو بزن !

آیا شما نیاز به کاشت مو دارید؟

با پاسخ به این سوالات ببینید که می توانید کاشت مو انجام دهید یا خیر؟

کاندید مناسب کاشت مو
کاندید مناسب کاشت مو

 

۱ / ۴

آیا بخش زیادی از موهای خود را از دست داده اید؟

۲ / ۴

آیا سن شما بیشتر از ۲۵ سال است؟

۳ / ۴

آیا ابرو، ریش یا سیبیل شما کم پشت هستند؟

۴ / ۴

آیا قبل از کاشت مو از سایر روش های درمان ریزش مو استفاده کرده اید؟

۰%

نیاز به مشاوره متخصص پوست دارید؟

اگر نیاز به مشاوره دارید کافیست در فرم زیر شماره تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

نام و نام خانوادگی
شماره موبایل شما
توضیحات
شماره موبایل شما ارسال شد. منتظر تماس ما باشید.
دوباره امتحان کنید

نمونه درمان‌های موفق کاشت مو

برای تماشای نمونه کارهای دکتر کامران جزایری متخصص پوست و مو در تهران، روی عکس بزنید.

نمونه درمان های کاشت مو آقایان و خانم ها

اگر فردی کاندید خوبی برای کاشت مو نباشد باید چه کند؟

در خصوص بسیاری از افراد پس از معاینه توسط بهترین متخصص پوست و مو مشخص می شود که کاندید مناسبی برای کاشت مو نیستند. به خصوص در خانم هایی که از کم مویی رنج میبرند و کف سر آنها پیداست. از جمله کاربردهای میکروپیگمنتیشن برای اینگونه افراد است که با انجام smp در کف سر کنتراست و اختلاف رنگ پوست سر را کاهش داده و اینگونه نشان داده می شود که ۵۰ تا ۶۰ درصد موها تراکم بیشتری دارد. به خصوص این روش برای افرادی که اختلاف رنگ کف سر و موهای آنها بسیار زیاد است این روش بسیار موثر است.

نکته مهم د راین خصوص این است که این روش باید به صورت اصولی و حرفه ای انجام شود. تراکم بیش از حد و پر رنگ یا تراکم کم ، رنگ نامناسب و الگوی نادرست ممکن است نتیجه دلخواه در این روش را در بر نداشته باشد.

کاشت ابرو

کاشت ابرو یکی از درمان‌های زیبایی است که توسط متخصصین پوست و مو انجام می‌شود. کاشت ابرو برای کسانی مناسب است که ابروی کم پشت دارند یا ابروی خود را بر اثر اتفاقاتی از دست داده اند. این جراحی با برداشتن قسمتی از موی ناحیه پشت سر و گردن و پیوند آن در ناحیه ابرو انجام می شود.

کاشت ابرو یک درمان مادام العمر است، زیبایی ظاهر شما را دوچندان می کند. و به رسیدگی کمی نیاز دارد.

آیا کاشت ابرو با وجود تتو امکان پذیر است؟

تتو کردن از جمله مواردی است که ممکن است به موها آسیب جدی وارد کند. به همین دلیل افرادی زیادی به دنبال پیوند ابرو هستند. در این افراد از رنگ موی خود فرد برای ترمیم و اصلاح فرم ابروها می توان استفاده کرد. توضیحات تکمیلی را از زبان دکتر کامران جزایری متخصص پوست و مو ببینید و بشنوید.

نکته : پاک کردن تاتو ابرو هم توسط متخصص پوست و مو امکان پذیر است

درمان گودی زیر چشم

گودی زیر چشم یکی از مشکلاتی است که افراد بسیاری با آن مواجه هستند. سیاه بودن و گود بودن زیر چشم و اطراف چشم می تواند منجر به لاغر تر نشان دادن صورت و چروکیده شدن پوست فرد شود. برخی افراد به دنبال افزایش سن دچار افتادگی پلک می شوند. درمان افتادگی پلک در مواردی جراحی پلک یا همان بلفاروپلاستی است. به غیر از جراحی راه های مختلفی توسط بهترین متخصص پوست و مو برای درمان و اصلاح جوانسازی دور چشم ها و درمان گودی زیر چشم وجود دارد. تزریق فیلر، تزریق چربی، بوتاکس و لیزر جوانسازی از جمله راه های عالی برای درمان زیبایی اطراف چشم هاست.

جراحی پلک

اگر فردی متخصص نباشد نمی تواند به طور قانونی اقدام به جراحی کند. به عنوان مثال جراحی پلک نیاز به تخصص و مهارت خاص خود دارد. این جراحی به دلایل مختلفی انجام می شود از جمله:

 • درمان افتادگی پلک بالا و پایین
 • درمان افتادگی پوست
 • بهبود تورم و پف زیر چشم یا بالای چشم
 • برطرف کردن پوست اضافی و چین و چروک پوست
بلفاروپلاستی-جراحی پلک

تزریق بوتاکس

همانطور که می دانید از بوتاکس به غیر از موارد زیبایی و از بین بردن چین و چروک های پوستی برای درمان مواردی مثل سردردهای میگرنی نیز استفاده می شود. استفاده از بوتاکس هیچ خطری را برای فرد ایجاد نمیکند مگر درمواردی که به افراد غیر متخصص مراجعه شود. درصدی از بوتاکس باید برای فرد تزریق شود که منجر به ایجاد عوارض نشود. به علاوه استفاده از برند معتبر بوتاکس بسیار اهمیت دارد. موادی که مورد تایید وزارت بهداشت نبوده و غیرمجاز باشد چه بسیار منجر به خطرات بسیاری برای افراد شود.

از جمله جالب ترین کاربرد بوتاکس که شاید ندانید !!

بهترین روش برای خالبرداری صورت چیست؟

از دیگر خدماتی که بهترین متخصص پوست و مو ارائه می‌دهد برداشتن خال است. اکثر ما ضایعاتی مثل خال در صورت خود داریم. معمولا وجود این ضایعات خیلی برای ما خوشایند نیست (برخی از خال ها که یا در جای بدی از صورت هستند یا دوستشان نداریم) و تاثیر خوبی در زیبایی ظاهری صورت ندارد. بهترین روش برای خال هایی که در جای مناسببی نیستند و زیبایی ظاهری ندارند انجام جراحی است. با جراحی به طور عمقی خال از ریشه برداشته میشود جای آن با بخیه بسیارر نازک و ظریف ترمیم می شود. البته که استفاده از لیزر برای برداشتن خال هم از دیگر روش های برداشتن خال است اما ممکن است پس از مدتی دوباره عود کند و برگردد. البته که در برخی از موارد که خال ها بسیار ریز و سطحی هستند می توان از لیزر فرکشنال co2 استفاده کرد.

تماس با دکتر پوست

کاربردهای خوب فیلرها در زیبایی صورت

فیلرها کاربردهای بسیاری در زیبایی صورت دارند از جمله استفاده فیلرها در ناحیه پایین صورت و بازسازی خط فک است. به خاطر افتادگی که به علت افزایش سن و پیر شدن صورت در ناحیه چانه اتفاق می افتد، زاویه خط فک از حالت مستقیم تغییر کرده و حالت موج دار پیدا می کند. یکی از کاربردهای فیلر در بازسازی خط فک در این ناحیه است. تزریق فیلر در این ناحیه کمک زیادی به از بین بردن افتادگی و شل شدن کناره های صورت می کند. در واقع با تزریق فیلر تجمع چربی افتاده را پنهان می کنیم و یک خط فکی با زاویه مستقیم ایجاد کرده که تا حد بسیار زیادی می تواند افتادگی پایین صورت را اصلاح کند.

از دیگر کاربردهای فیلرها ، اصلاح فرم بینی با فیلر است. د راین روش کم تهاجمی و بدون نیاز به جراحی و تنها با بی حسی موضعی تزریق فیلر بر روی بینی فرد انجام میگیرد. البته این نکته مهم را در نظر داشته باشید که جراحی بینی و اصلاح نواقص بینی با فیلر دو گزینه مختلف هستند که هر کدام کاربردهای مختلفی دارند. معمولا در مواردی از تزریق فیلر استفاده می شود که ناهنجاری ها و اختلالات ظاهری بینی سحطی بوده و در حد برطرف کردن قوز بینی یا ایراداتی در این سطح است.

جوانسازی دست

با افزایش سن، استفاده از انواع شوینده ها، در معرض نور زیاد آفتاب بودن و مواردی از این دست شاهد پیری پوست دست و از بین رفتن جوانی دست ها می شویم. استفاده از چربی ، نانوفت و یا لیزر جوانسازی IPL برای جوان سازی دست ها از متدهای روز در درمان این عارضه است.

جوانسازی دست توسط بهترین متخصص پوست و مو

جوانسازی صورت

جوانسازی صورت به منظور زیبایی و شادابی صورت بسیار تاثیر گذار است. این مساله هم برای آقایان اهمیت زیادی دارد و هم خانم ها. به همین منظور با توجه به شرایط هر فرد از روش های گوناگونی مثل تزریق بوتاکس، ژل، چربی، مزوتراپی، هایفوتراپی صورت، میکرودرم ابریژن، لیزر CO2 فرکشنال و بسیاری روش های دیگر استفاده می شود.

جوانسازی صورت توسط بهترین متخصص پوست و مو

استفاده از روش‌های ترکیبی زیبایی و درمانی پوست توسط متخصص پوست و مو

تا اینجای مقاله ما از روش های بسیار گوناگونی برای انجام زیبایی و درمانی پوست و مو صحبت کردیم. شاید برای شما این سوال به وجود آمده باشد که با توجه به تعدد روش های درمانی کدام روش برای شما مناسب است؟

توجه به این نکته ضروری است که هرگاه شما به بهترین متخصص پوست و مو مراجعه می‌کنید مهمترین گزینه و مهمترین اقدام مشاوره اولیه است. در جلسه اول دیدار با پزشک باید به طور کامل شرح حال بیماری و وضعیت خود را به اطلاع پزشک برسانید. سپس با معاینه شما بهترین روش که متناسب شرایط شماست توسط پزشک به شما گفته می شود. بنابراین نکته اول این است که از روش استفاده شده نباید هیچ نگرانی داشته باشید( اگر به تبحر پزشک خود مطمئن باشید!!) نکته دوم این است که اغلب پزشکان برای آنکه نتیجه مطلوب تری از درمان مراجعه کننده بگیرند، از روش های ترکیبی مختلفی با توجه به شرایط بیمار استفاده می کنند. این شگردی است که پزشکان متخصص استفاده می کنند. ترکیبی از روش های درمانی می تواند بسیار کارگشا باشد.

بهترین دکتر پوست و مو تهران

امروزه خوشبختانه پزشکان با تجربه بسیاری در تهران و سایر شهرستان ها وجود دارد. که همگی از تخصص بالایی برخوردار هستند. اما این تعدد پزشکان کار را کمی برای مراجعین سخت می کند. اینکه برای چه مشکلی به چه پزشکی مراجعه کنید و از بین راه های متعددی که برای درمان و جوانسازی پوست وجود دارد، کدام برای شما مناسب است بسیار با اهمیت است.

بنابراین ما برآن شدیم که لیستی از راه های ارتباطی مهم را برای راحتتر شدن کار شما برای انتخاب پزشک فراهم کنیم.

پرسش از آشنایان

ساده ترین راه پرسیدن از اطرافیان خودتان است. بی شک افراد زیادی در بین شما هستند که به دلایل مختلفی به بهترین متخصص پوست و مو مراجعه کرده اند. پرسش از تجربه آنها می تواند به شما در شناخت بهتر کمک کند.

گفتگو با آشنایان برای یافتن بهترین متخصص پوست و مو
گفتگو با بیماران قبلی

گفت و گو با بیماران قبلی پزشک

زمانی که به مطب یک پزشک مراجعه می کنید از حال و هوای مطب تا حدود زیادی می توانید اطلاعات خوبی را کسب کنید. افرادی که برای چندمین بار است که به مطب مراجعه می کنند و درمان های خود را پیگیری می کنند. البته که شرایط پوست و مو برای هر فردی با توجه به فاکتورهای مختلفی بررسی میشود اما نتیجه ای که اکثریت افراد از متد کاری یک پزشک خوب پوست و مو دریافت می کنند تقریبا نزدیک به هم است.

استفاده از شبکه های اجتماعی

شبکه های گسترده اجتماعی تنها برای سرگرمی نیستند. آنها به وجود آمده اند تا به شما در حین سرگرمی اموزش های زیادی بدهند. اگر از این شبکه ها درست استفاده کنید بسیار سودمند خواهند بود. رایج ترین شبکه اجتماعی اینستاگرام است که امروزه در بین ایرانیان به طور گسترده استفاده می شود. در اینستاگرام به جستجو بپردازید، تگ های زیبایی مختلف را امتحان کنید تا نتایج دلخواه خود را ببینید.

جستجو در اینستاگرام
جست جو در اینترنت

نت گردی

در اینترنت به طور گسترده اطلاعاتی از به اصطلاح شیر مرغ گرفته تا جان آدمیزاد وجود دارد. کافیست در اینترنت به جستجو پرداخته و درباره انواع روش های درمانی و زیبایی مراقبتهای پوستی جوانسازی صورت و آموزش های متعدد از بهترین متخصص های پوست و مو اطلاعات خوبی را کسب کنید.

بررسی ویدئو رضایتمندی مراجعین

امروزه پزشکان متخصصی هستند که از نتایج عمل های جراحی و مراقبتهای پوست و مو که برای بیماران خود انجام میدهند به صورت مستند قبل و بعد از جراحی فیلم تهیه کرده و در شبکه های گسترده و گوناگونی به اشتراک میگذارند. راحتترین کار برای شناخت متد کاری یک پزشک تماشای همین فیلم هاست. این فیلمها به طور رایگان در اختیار ما قرار دارند به راحتی می توانید این ویدئوها را در کانال های ارتباطی پر مخاطب مثل آپارات ، نماشا و یوتیوب مشاهده کنید.

راه های دسترسی سریع به بهترین متخصص پوست و مو

دسترسی به مطب بهترین متخصص پوست و مو
دسترسی به کانال اینستا بهترین متخصص پوست و مو

بهترین متخصص پوست و مو در تهران

در این قسمت از مقاله به شایع ترین سوالات پوستی و درمان مو می پردازیم.

96 پاسخ
 1. سلام من از آزمونی که تو صفحه گذاشتین خیلی خوشم اومد شرکت کردم مصمم تر شدم برای کاشت فقط نمیدونم چجوری وقت بگیرم میشه شمارمو بزارم بهم وقت بدین ؟؟

 2. سلام من جوش های چرکی زیادی دارم و کلا صورتم چند وقته که خیلی بد شده مشاوره گرفتم بهم گفتن از روش سابسیژن میتونی استفاده کنی الان سوالم اینه ک ایا اقای دکتر جزایری سابسیژن هم انجام میدن ؟

 3. سلام من از طریق ویدئوهای آپارات اومدم تو سایتتون چون خیلی ویدئوهای جالبی داشتین. من فرق سرم دقیقا ریزش مو داشته و دورش خیلی خوبه میخواستم بیام برای مشاوره ممنون میشم با من تماس بگیرید.

 4. سپاس از شما بابت توضیحات خوبتون؛ دکتر من ساقه ی موهام خیلی خشکه باید چیکار کنم؟ اگر شامپوی خاصی برای خشکی موها میشناسید ممنون میشم معرفی کنید

 5. سلام خسته نباشید دکتر عزیز ،مقاله تون بسیار مفید و جامع بود ،برای از بین بردن لک های صورت از لیزر استفاده میکنید ؟؟

  1. بسته به نوع پوست در معاینه و شدت چروکها از کرمهای متفاوتی می توان استفاده کرد که توسط پزشک توصیه می شود ، هر کرم مورد استفاده خاصی دارد و توصیه ی کلی و یکسان برای همه پوست ها وجود ندارد.

 6. سلام دکتر تشکر از توضیحات خوب شما.. من مشکلم اینه ک وقتی جوش میزنم بهش دستم نمیزنم ولی جاش لکه قهوه ایی میشه نمیدونم چرا

 7. آیا حنا و مورد بر شادابی مو موثر هستند؟ من ریزش مو دارم و میخواستم بدونم کنار مصرف ویتامین ها آیا حنا هم کارامد هست؟

  1. سلام
   یکی از مراحل اکنه وجود جوش ها یا کومدون های سر سیاه است که در اثر انسداد منافذ پوستی و اکسیده شدن چربی ها و محتویات داخل منفذ ، ایجاد میشود . با درمان مناسب توسط پزشک متخصص پوست که شامل درمانهای دارویی و درمانهای فیزیکی مثل پاکسازی پوست می باشد می توان این ضایعات را از بین برد.

 8. من ریزش مو شدید پیدا کردم در حال حاظر شیر میدم البته ریزش مو بعد کرونا خیلی بیشتر شد برای وقت گرفتن باید حضوری بیام؟؟؟؟

  1. روش های مختلفی برای از بین بردن جای جوش وجود دارد که باید ابتدا توسط متخصص پوست معاینه بشید، بعد راهکار درمانی بهتون داده می شه از جمله این راه ها سابسیژن لیزر دارو درمانی و بسیاری از روش های دگ هست.

 9. سلام آقای دکتر روزتون بخیر
  میخواستم بپرسم در طول تابستون که لباس ها آستین کوتاهه و آفتاب میخوره پوستمون چه ضد آفتابی رو برای بدن استفاده کنیم که پوستمون نسوزه ؟

 10. سلام من دیدم اینجا همه نظر دادن و سوال پرسیدم گفتم منم نظرمو بگم
  از طریق یکی از آشناها با دکتر جزایری آشنا شدم بعد دیدم چقد ایشون معروف هستن و دکتر پوست خوبی هستن
  خداروشکر جوشهای صورتم به طور کل رفع شده الان انقد پوستم خخوب شده که همه ازم آدرس میگیرن.
  خواستم بگم ایشون واقعا دکتر خوبی هستن الان هرکی از من میپرسه ی دکتر معرفی کن من ایشونو معرفی میکنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط