دکتر کامران جزایری
Search
Close this search box.
ماندگاری تزریق ژل لب چقدر است

ماندگاری تزریق ژل لب

ماندگاری تزریق ژل لب از جمله سوالات و دغدغه های رایج افرادی است که تمایل به استفاده از این روش زیبایی را دارند.
از این رو در این مقاله قصد داریم به بررسی بیشتر این موضوع بپردازیم و به عوامل موثر بر ماندگاری تزریق ژل لب نیز اشاره خواهیم کرد، لازم به ذکر است مهارت متخصص زیبایی در کسب رضایتمندی نهایی بسیار موثر است، از این رو توصیه می گردد در این زمینه تحقیقات کافی را داشته باشید، دکتر جزایری از جمله متخصصین نام آشنا در این زمینه هستند که می توانید از خدمات ایشان استفاده نمایید.

ماندگاری تزریق ژل لب چقدر است؟

برخی از افراد به صورت ژنتیکی لب های باریکی دارند و یا ممکن است در اثر افزایش سن با این مشکل مواجه شوند، با توجه به نقش زیبایی لب ها در جذابیت چهره، بسیاری از افراد به دنبال روش های موثر برای افزایش حجم لب ها هستند، استفاده از تزریق ژل لب می تواند روشی کارآمد در این زمینه باشد.
یکی از نگرانی ها و دغدغه های افرادی که از این روش زیبایی استفاده می کنند مدت زمان ماندگاری تزریق ژل لب است، در واقع این زمان تحت تاثیر عوامل مختلفی می باشد و بسته به شرایط هر فرد و نوع مواد به کار رفته متغیر می باشد ولی به طور کلی می توان مدت زمان ۶ تا ۱۸ ماه را برای ماندگاری تزریق ژل لب اعلام کرد.

تزریق ژل های دائمی چه مشکلاتی ایجاد می‌کنند؟

برای جلوگیری از ابتلا به عوارض تزریق ژل لب باید از ژل مرغوب استفاده کرد. صحبتهای دکتر کامران جزایری متخصص پوست مو در خصوص انتخاب نوع برند ژل لب را در ویدئو زیر گوش دهید.

۰۲:۳۱
truncate dir-rtl

تزریق ژل های دائمی چه مشکلاتی ایجاد میکنند؟

عوامل موثر در ماندگاری ژل لب

همان طور که اشاره شد ماندگاری تزریق ژل لب تحت تاثیر عوامل متعددی می باشد، رعایت نکات مراقبتی توصیه شده توسط متخصص زیبایی و داشتن سبک زندگی مناسب، تاثیر زیادی در افزایش این بازه زمانی خواهد داشت.
یکی از عوامل موثر در این زمینه برند و نوع ژل لب مورد استفاده است، امروزه یکی از رایج ترین ترکیبات مورد استفاده در کلینیک های زیبایی، هیالورونیک اسید می باشد که ماندگاری نسبتا خوبی دارد و می تواند تا ۱۲ ماه کارآمد باشد، برندهای مختلفی از این نوع ژل در بازار موجود می باشد، از طرفی بسته به میزان حجم ژل تزریقی، ماندگاری آن نیز متفاوت خواهد بود، در صورت رعایت فاصله های زمانی مرتب ترمیم ژل، معمولا به حجم کمتری از ژل نیاز خواهد بود و مدت بیشتری از ماندگاری و زیبایی این روش زیبایی بهره مند می گردید.

استفاده از محصولات مراقبتی پوست

محافظت از لب ها در برابر نور خورشید می تواند در ماندگاری ژل لب موثر باشد، از این رو توصیه می شود از محصولات مراقبتی ضدآفتاب لب به صورت مداوم استفاده نمایید، استفاده از محصولات مرطوب کننده و آبرسان نیز در حفظ شادابی لب ها و ماندگاری بیشتر این روش زیبایی موثر می باشد.

ژنتیک

برخی از عوامل تاثیر گذار بر ماندگاری تزریق ژل لب وابسته به ژنتیک افراد است، برخی از افراد به صورت ژنتیکی متابولیسم و سوخت و ساز سریع تری دارند، ماندگاری ژل در این گروه افراد می تواند نسبت به سایرین کوتاه تر باشد و نیاز به تمدید در بازه های کوتاه تر می باشد.

سبک زندگی

بسیاری از عوامل موثر بر ماندگاری تزریق ژل لب به سبک زندگی افراد باز می گردد، از این رو با رعایت آن می توان این زمان را افزایش داد، افرادی که زیاد لب های خود را حرکت می دهند و صحبت می کنند ماندگاری کمتری را در ژل لب تجربه می کنند، برخی از افراد به واسطه شغل و یا عادت رفتاری خود ممکن است زیاد صحبت کنند و از این رو نیازمند تمدید در بازه های زمانی کوتاه تری هستند.
فعالیت های بدنی و ورزشی شدید نیز در افزایش سوخت و ساز بدن و همچنین تجزیه سریع تر ژل ها موثر خواهد بود.
یکی از نکات دیگر در رابطه با افزایش ماندگاری تزریق ژل لب هیدراته نگه داشتن بدن است، مصرف آب کافی می تواند در شادابی و حفظ فرم لب ها نقش داشته باشد، پس علاوه بر محصولات آبرسان می بایست این نکته را نیز به یک عادت همیشگی تبدیل نمایید.
مصرف سیگار، دخانیات و الکل می تواند اثرات سوئی در ماندگاری این روش زیبایی داشته باشد، از این رو برای بهره مندی بیشتر از این روش می بایست سبک زندگی خود را تغییر دهید.

مدیریت استرس

استرس و اضطراب بخشی از زندگی امروزی است، این تنش ها می تواند عوارض مختلفی داشته باشد، از جمله تاثیرات منفی استرس های مداوم، تجزیه سریع تر ژل ها وکاهش مدت زمانی است که اثرات تزریق ژل باقی می ماند، از این رو توصیه می شود با استفاده راهکارهای مدیریت استرس، به کنترل این مشکل بپردازید.

رژیم غذایی

از دیگر توصیه های مراقبتی برای حفظ زیبایی لب ها بعد از تزریق ژل، داشتن رژیم غذایی مغذی می باشد، بدین منظور غذاهای فرآوری شده و مواد قندی را در برنامه غذایی خود بسیار محدود کنید، به تعادل در مصرف ویتامین ها و مواد مغذی در برنامه غذایی خود دقت کنید.
مصرف مواد غذایی حاوی زینک می تواند در حفظ و ماندگاری اثرات تزریق ژل موثر باشد، می توانید طبق نظر پزشک از مکمل های حاوی زینک نیز استفاده نمایید.
استفاده از میوه ها، سبزیجات تازه، چربی های سالم مانند آجیل و ماهی و کربوهیدرات کافی را در رژیم غذایی خود فراموش نکنید.
نوشیدن نوشیدنی های گرم می تواند در سرعت تجزیه ژل نقش داشته باشد، از این رو توصیه می شود از این عادت رفتاری پرهیز نمایید.
در ادامه نکات ذکر شده در رابطه با ماندگاری تزریق ژل لب، توصیه می کنیم برای حفظ زیبایی لب های خود، در بازه های زمانی مشخص به ترمیم تزریق ژل لب خود بپردازید و از مهارت متخصص زیبایی با تجربه در این زمینه بهره مند گردید، لازم به ذکر است دکتر کامران جزایری از جمله متخصصین نام آشنا و با تجربه در این زمینه هستند که رضایتمندی بالایی را در بین مخاطبین خود کسب کرده اند.

جمع بندی

در این مقاله به بررسی ماندگاری تزریق ژل لب پرداختیم، همان طور که اشاره شد این مدت زمان بسته به سبک زندگی و شرایط بدنی افراد، مراقبت های پس از تزریق و نوع برند ژل مورد استفاده می تواند متغییر باشد.
در پایان توصیه می شود برای کسب نتیجه مطلوب و رضایتمندی از انواع اعمال زیبایی و از جمله تزریق ژل لب، در انتخاب بهترین متخصص پوست مو زیبایی دقت کافی را داشته باشید و نکات مراقبتی را به دقت رعایت نمایید.

source:

https://www.nilforoushzadeh.clinic/en/services/lips-filler-injection/
https://westcoderm.com/7-things-you-can-do-to-extend-the-lifespan-of-fillers/
https://www.transforminglives.co.uk/latest-news/how-to-make-lip-fillers-last-longer/
https://cimaru.ir/how-long-does-the-gel-last/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط