دکتر کامران جزایری
Search
Close this search box.
هزینه کاشت ابرو چه قدر است؟

هزینه کاشت ابرو در تهران چه قدر است؟

هزینه کاشت ابرو چه قدر است و چه عواملی بر میزان آن موثر است؟ هزینه کاشت ابرو با توجه به فاکتورهای مختلفی تعیین و محاسبه می‌شود و برای افراد مختلف، متفاوت می‌باشد. در این مقاله قصد داریم عواملی که بر میزان هزینه های کاشت ابرو موثر می‌باشند را بیان کنیم، پس برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.  

عوامل موثر بر هزینه کاشت ابرو

عوامل زیادی در میزان قیمت کاشت ابرو تاثیر دارند. برخی از این عوامل به شرح زیر هستند:

روش کاشت ابرو

روش های مختلفی برای کاشت ابرو وجود دارد که هر کدام بر اساس پیچیدگی، زمان نیاز و نوع ابزار مورد استفاده برای برداشت پیوند، هزینه های خاص خود را دارند.  با توجه به این که چه روشی را برای انجام کاشت ابرو انتخاب می‌کنید، قیمت کاشت ابرو متفاوت می‌باشد. انجام کاشت ابرو با دستگاه به دلیل این که عوارض احتمالی کمتری دارد، هزینه ی بیشتری خواهد داشت.

هزینه کاشت ابرو چه قدر است؟

تجهیزات و امکانات کاشت ابرو

امروزه فناوری کاشت ابرو شاهد پیشرفت بزرگی می‌باشد و بسیاری از تکنیک های مدرن و بسیار کارآمد ظاهر شده اند. مهم ترین عاملی که هزینه کاشت ابرو را مشخص می‌کند، فناوری مورد استفاده در آن است. به میزانی که از فناوری های جدید تر استفاده شود، هزینه ی این فرآیند بیشتر می‌شود. علاوه بر این، فناوری های مدرن نیاز به استفاده از دستگاه های پزشکی خاص و پیشرفته برای استخراج فولیکول ها از ناحیه اهداکننده و کاشت آن ها در منطقه آسیب دیده دارد. هرچه دستگاه های مورد استفاده پیشرفته تر و با کیفیت تر باشند، به همان میزان هزینه کاشت ابرو بیشتر می‌شود.

مدل ابرو

نوع مدلی که برای ابروی خود انتخاب می‌کنید در میزان هزینه ی کاشت ابرو موثر می‌باشد. زیرا هر چقدر میزان ابروهای انتخابی شما پهن تر و بلندتر باشد تعداد گرافت های بیشتری برای کاشت مورد نیاز بیشتر شده و میزان انرژی و زمانی که پزشک برای استخراج از بانک مو و کاشت ابرو صرف می‌کند بیشتر است و هزینه ی کاشت ابرو با توجه به آن بالاتر خواهد بود.

دستمزد پزشک

با توجه به میزان مهارت و تجربه پزشک در کاشت ابرو، دستمزد او متفاوت خواهد بود. فرآیند کاشت ابرو باید به گونه ای باشد که با صورت و تمام اجزای آن تناسب داشته باشد. به همین خاطر برای انجام این کار حتما به بهترین متخصص پوست و مو در الهیه مراجعه کنید. پیشنهاد می‌کنیم برای گرفتن نتیجه ی مطلوب فقط هزینه را معیار خود قرار ندهید زیرا در برخی موارد ممکن است با کاشت ابروی ارزان، برای بهبود وضعیت ابروهای خود چندین برابر هزینه کنید.

هزینه های جانبی

هزینه های دیگر مانند آزمایشات لازم و داروهای تجویز شده برای مراقبت های بعد از کاشت ابرو روی هزینه ی نهایی موثر می‌باشند. مقدار این هزینه ها در جلسه مشاوره قبل از کاشت به طور دقیق برای شما مشخص می‌شود.

درباره هزینه کاشت ابرو

آیا هزینه کاشت ابروی کامل با کاشت قسمتی از ابرو متفاوت می‌باشد؟

همان طور که بیان کردیم هزینه کاشت ابرو به عوامل مختلفی بستگی دارد. با توجه به میزان گرافت های مورد نیاز و محل کاشت هزینه ها متفاوت می‌باشد. به همین منظور هزینه ی کاشت ابروی کامل نسبت به کاشت قسمتی از آن متفاوت بوده و بیشتر می‌باشد.

آیا بیمه هزینه ی کاشت ابرو را پرداخت می‌کند؟

به طور کلی کاشت ابرو در دسته ی درمان های زیبایی قرار دارد و معمولا بیمه برای این موارد هزینه ای تقبل نمی‌کند. ولی در صورتی که فرد ابروهای خود را به دلایلی مانند حادثه، آتش سوزی و … ابروهای خود را از دست داده باشد و کاشت ابرو جنبه ی درمانی داشته باشد، بیمه ممکن است هزینه ی کاشت ابرو را تقبل کند. حتما برای اطلاع دقیق از این موضوع قبل از انجام کاشت ابرو از بیمه خود سوال بپرسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط