دکتر کامران جزایری
Search
Close this search box.
هزینه ی کاشت مو درتهران

هزینه کاشت مو در تهران چه قدر است؟

هزینه کاشت مو در تهران چه قدر است؟ تعیین هزینه ی کاشت مو در تهران به عوامل متعددی بستگی دارد و برای افراد مختلف با توجه با نیاز و هدف آن ها متفاوت می‌باشد. در این مقاله قصد داریم اطلاعات جامعی درباره عوامل موثر بر تعیین هزینه ها بیان کنیم، پس اگر قصد دارید به زودی کاشت مو انجام دهید، تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

عوامل موثر بر هزینه ی کاشت مو

تنها روشی که برای درمان موهای از دست رفته مورد استفاده قرار می‌گیرد، کاشت مو می‌باشد. عوامل مختلفی بر میزان قیمت کاشت مو موثر هستند که عبارتند از:

روش کاشت مو

یکی از عواملی که بر میزان هزینه ها موثر است، روش کاشت مو می‌باشد. در برخی روش ها نیاز به دستگاه ها و تجربه ی بالای پزشک است که این موضوع باعث تفاوت در هزینه ها می‌شود. به طور مثال روش FUE که روشی قدیمی تر در کاشت مو محسوب می‌شود معمولا دارای قیمت کمتری نسبت به روش های جدیدتری مانند SUT، FIT یا میکرواف ای تی دارد. پزشک با توجه به نوع مو، نوع طاسی، نتیجه ی مورد نظر و بانک مو بهترین روش کاشت مو را برای شما انتخاب می‌کند.

هزینه کاشت مو در تهران چه قدر است؟

میزان تجربه و تخصص پزشک

عمل پیوند مو به دلیل حساسیتی که دارد حتما باید نزد بهترین دکتر کاشت مو در تهران انجام شود. به همین علت این موضوع باعث تفاوت هزینه ها در افراد مختلف می‌باشد. این موضوع در رابطه با پزشکی که کاشت موهای بیشتری انجام داده است طبیعی بوده که در مقایسه با پزشک کم تجربه هزینه های بیشتری دریافت کند. .

تعداد گرافت های کاشته شده

هر چه میزان طاسی فرد بیشتر باشد و به تعداد گرافت های بیشتری برای کاشت مو نیاز داشته باشد هزینه ی کاشت مو افزایش خواهد یافت. در صورتی که قصد داشته باشید موهای متراکمی داشته باشید، به تار موهای بیشتری نیاز خواهید داشت و هزینه های بیشتری برای شما ایجاد شود.

نوع بانک مو

 وضعیت و شرایط بانک مو نیز بر تعیین میزان هزینه های کاشت  مو موثر می‌باشد. قبل از کاشت مو پزشک بانک موی فرد را مورد بررسی قرار می‌دهد، در صورتی که وضعیت بانک مو مناسب بوده و میزان تراکم مو بالا باشد، پزشک می‌تواند به راحتی گرافت های لازم را استخراج کرده و بدون دردسری در جای مناسبی که در نظر دارد، قرار دهد. اما در صورتی که وضعیت بانک مو مساعد نباشد، جراح در طول انجام کاشت مو با چالش های فراوانی روبرو می‌شود و این امر موجب افزایش هزینه ها می‌شود.

سن مراجعه کننده

ریزش مو از سنین بالا رخ می‌دهد و افراد جوان معمولا با این چالش مواجه نمی‌شوند. متخصصان معتقدند متقاضیان، کاشت مو را زمانی که ریزش مو به طور کامل متوقف نشده است، انجام دهند. کمترین هزینه ها در کاشت مو متعلق به افراد جوان می‌باشد. افرادی که در سنین بالاتر هستند به دلیل نداشتن بانک موی مناسب ممکن است نیاز باشد هزینه های بیشتری را پرداخت کنند.

تجهیزات کلینیک

در کلینیک هایی که پزشک از تجهیزات و دستگاه های به روز استفاده می‌کند، هزینه ها با مراکزی که با دستگاه های قدیمی کاشت مو را انجام می‌دهند، متفاوت می‌باشد. .

‌آیا کاشت مو هزینه های جانبی دارد؟

برای انجام کاشت مو علاوه بر هزینه های انجام آن، هزینه هایی برای قبل و بعد از کاشت مو نیز وجود دارد که در ادامه آن ها را بیان می‌کنیم:

هزینه آزمایشات قبل از کاشت مو برای بررسی سلامت جسمی فرد

هزینه داروهای تجویز شده توسط پزشک

هزینه لوازم مراقبتی مانند باند و پماد

هزینه ی شامپوی مخصوص سر

هزینه ی کاشت مو در تهران به چه عواملی بستگی دارد؟

آیا بیمه هزینه ی کاشت مو را پرداخت می‌کند؟

مانند سایر جراحی های زیبایی بیمه هزینه های کاشت مو را نیز پوشش نمی‌دهد. در شرایط خاصی که فرد به علت بروز حادثه ای مانند تصادف یا آتش سوزی دچار طاسی سر یا ریزش موی شدید شده باشد، با تشخیص پزشک، بیمه تکمیلی بخشی از هزینه های درمان پوست سر با کاشت مو را پرداخت می‌کند. در صورتی که قصد انجام کاشت مو را دارید برای اطمینان می‌توانید با مشاورین بیمه ی خود در رابطه با میزان هزینه های پرداختی صحبت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط